Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Jack „Nomád“ Dunn

Highslide JS

Hlavní postava, za kterou hrajete. Jako většina hrdinů bude oplývat černým humorem v nepříliš lehkých situacích. Nomád je jednotkou amerických speciálních sil a díky tomu máte k dispozici nanooblek. Bohužel za celou hru neuvidíte, jak vlastně Nomád vypadá bez masky, na to si budeme zřejmě ještě muset počkat.

 

Major „Prorok“ Barnes

Highslide JS

Prorok je váš velitel, ale potom je unesen a vy se musíte spolehnout na Majora Stricklanda od mariňáku. Prorok je dobrý velitel a ještě lepší bojovník a není vůbec hloupý. Na začátku poslední části hry vám zachrání život, což je jedno z velkých překvapení hry.

 

„Psycho“

Highslide JS

Vypadá to, že Psycho pochází z Anglie podle jeho přízvuku. Svoji přezdívku nemá jen tak z legrace. Je to ale skvělý voják. Umí dobře taktizovat a na svém SCARu má optiku, takže nepřítele likviduje na velkou vzdálenost. Vždy je plný překvapení a nikdy nevíte, co zrovna udělá, ale dokáže i mile překvapit.

 

Helena Rosenthal

Highslide JS

Jediná členka archeologického týmu, který našel v jeskyních komplexech pod horou zvláštní věc. Ze které se vyklube mimozemská loď plná naštvaných „tvorečků“. Je to velmi chytrá a pěkná slečna. Díky ní najdete způsob, jak oslabit vetřelské stroje. Její otec vedoucí výzkumu vám umře před očima, když omylem spustí fosílii vetřelského “obleku“. Osobně si myslím, že se nakonec s Nomádem hodně přátelí ;-).

 

Major Strickland

Highslide JS

Nekompromisní velitel mariňáků. Začne vám velet potom, co alieni unesou Proroka. Je oddaný svému povolání a jde tvrdě na věc a od vás chce to samé. Pro svoji práci je ochotný položit i svůj život (což nakonec i udělá, aby vás zachránil).

 

Admirál Morrison

Highslide JS

Obdoba generála Kjonga. Je to dobrý americký velitel, ale je moc žhaví dokončit svůj úkol za každou cenu. Ukvapeně nařídí jaderný útok a to i přes všechna varování. Díky své zbrklosti na své činy doplatí.

 

Generál Kjong

Highslide JS

Velitel Severo-Korejských sil. Je trošku zaslepen a nekouká na věc i z jiných úhlů. To ho bude stát život. Kjong má k dispozici elitní jednotky, které používají obdobu vašeho nanoobleku. Tyto vojáci jsou velmi těžkými protivníky a vyzrajete nad nimi jen dobrým taktickým uvažováním. I generál Kjong nosí nanooblek, proto boj s ním není tak jednoduchý, jak by někdo předpokládal.